SKU: CAS380SS-JUB
CAS380SS 304 Stainless Steel Jubilee Quick Release Captive Strap Adjustment Range 50mm - 380mm Band Width 11mm
ex VAT
In stock
International Delivery
SKU: CAS380SS-JUB