SKU: FP-M18-16C SS-MB
ex VAT
Not in stock
Quantity Price Breaks
10
Description
Technical
| Bore size | = | 16mm |
| Thread | = | M18x1.5 |
| W | = | 23mm |
| H | = | 16.5mm |
| D | = | 46mm |
| L1 | = | 71mm |
| L2 | = | 36mm |
| O | = | 21.8mm |
| AF | = | 27mm |