SKU: JSC161SS-JUB
JSC161SS 304 Stainless Steel Jubilee Superclamp Clip Adjustment Range 149mm - 161mm Band Width 25mm
ex VAT
In stock
International Delivery
SKU: JSC161SS-JUB