SKU: MPL-M16-14 SS-MB
Technical
| Bore size | = | 14mm |
| Thread | = | M16x2 |
| W | = | 21mm |
| H | = | 15mm |
| D | = | 38mm |
| L1 | = | 66mm |
| L2 | = | 40mm |
| O | = | 19.3mm |