SKU: PBM36AT5/40-2
Aluminium Pilot Bore AT5 Timing Pulley with Flanges 5mm Pitch 40 Tooth for 25mm Wide Belts - Overall Width 36mm
ex VAT
Equivalent to: M36AT5/40-2 AL 36AT5/40-2
In stock
International Delivery
SKU: PBM36AT5/40-2