SKU: PBM40AT10/44-0
Aluminium Pilot Bore AT10 Timing Pulley 10mm Pitch 44 Tooth for 25mm Wide Belts - Overall Width 40mm
ex VAT
Equivalent to: PBM40AT10/44-0 AL 40AT10/44-0
International Delivery
SKU: PBM40AT10/44-0