SKU: PBM47AT10/27-2
Aluminium Pilot Bore AT10 Timing Pulley with Flanges 10mm Pitch 27 Tooth for 32mm Wide Belts - Overall Width 47mm
ex VAT
Equivalent to: M47AT10/27-2 AL 47AT10/27-2
International Delivery
SKU: PBM47AT10/27-2