SKU: PBM66AT10/22-2
Aluminium Pilot Bore AT10 Timing Pulley with Flanges 10mm Pitch 22 Tooth for 50mm Wide Belts - Overall Width 66mm
ex VAT
In stock
International Delivery
SKU: PBM66AT10/22-2