SKU: PBM66AT10/36-2
Aluminium Pilot Bore AT10 Timing Pulley with Flanges 10mm Pitch 36 Tooth for 50mm Wide Belts - Overall Width 66mm
International Delivery
SKU: PBM66AT10/36-2